Uraz kolana - i co dalej?

Informacje dla pacjenta

Rehabilitacja

.prawy1{display:none;} .itemExtraFields{display:none;}

Barbara Małuszyńska

Manager ds. Rozwoju bas3

Manager ze specjalizacją w marketingu i zarządzaniu. Absolwentka UAM, wydziału Prawa i Administracji; posiada międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami PMI (Project Management Institute).

Na rynku konsultingowo-szkoleniowym i agencyjnym pracuje od ponad 17 lat. Doświadczenie z zakresu zarządzania i przygotowywania projektów edukacyjnych i marketingowych zdobyła pracując w firmach w USA i w Polsce, jako Kierownik Projektów i Dyrektor ds. Rozwoju.

W ostatnich latach współprowadziła agencję videomarketingową w Poznaniu prowadząc m.in. międzynarodowe projekty marketingowe i edukacyjne (video i animacja) oraz pracowała jako konsultant w firmie zajmujacej się badaniami jakościowymi. Specjalizuje się również w tworzeniu treści edukacyjnych i nagrań video mających służyć edukacji online, występując w roli projektanta edukacyjnego i reżysera treści, który wspiera specjalistów w przygotowaniu swoich kursów. Odpowiedzialna za wszystkie nagrania video na stronie chirurgia-kolana.pl oraz za projekt edukacyjny http://akademia.eye-point.pl/suche-oko.

Odpowiedzialna za prowadzenie projektów rozwojowych i marketingowych w ramach chirurgia-kolana.pl.

Kontakt:

 

Dodatkowe informacje

  • Page Title: Barbara Małuszyńska | Chirurgia Kolana

 

 883 72 72 72
chirurgia-kolana.pl © 2024 .pl
projekt i realizacja: infoart.com.pl