Uraz kolana - i co dalej?

Informacje dla pacjenta

Rehabilitacja

Misja

 

Naszym nadrzędnym celem jest leczenie w trybie natychmiastowym, dlatego wciąż ulepszamy naszą organizację spójnego procesu diagnostyki i leczenia, by skrócić czasu choroby do absolutnego minimum.

Aby usprawnić postępowanie, większość spraw staramy się załatwiać lokalnie. Współpracujemy z ośrodkami wspierającymi naszą ideę, jaką jest zapewnienie komfortowego, bezpiecznego i skutecznego leczenia dla naszych pacjentów.

Dlatego tutaj znajdziecie Państwo rekomendowane i współpracujące z nami placówki oraz specjalistów, którzy będą do dyspozycji w trakcie całego procesu leczenia: od kwalifikacji do zabiegu, aż po rehabilitację.

Materiały zawarte na naszej stronie pomogą znaleźć informacje dotyczące choroby i proponowanego leczenia. Pozwolą też ustalić kolejne kroki przygotowujące do zabiegu i rehabilitacji oraz odpowiadają na pytania, które najczęściej słyszymy w naszych gabinetach lekarskich i rehabilitacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są rzetelne informacje w całym procesie leczenia, dlatego wciąż przygotowujemy nowe artykuły i materiały i filmy dla naszych pacjentów.

Ponieważ medycyna zmienia się bardzo dynamicznie, to wciąż podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności. Czerpiemy wzory z najlepszych światowych ośrodków, przez co staramy się wnosić swój wkład w rozwój polskiej medycyny sportowej i ortopedii. Z pasją przywracamy naszych pacjentów do sprawności fizycznej, edukując i wspierając ich w drodze do zdrowia. Jest to dla nas niezwykle budujące widzieć, że zmieniamy ich świat na lepszy!

 
Zapraszamy do kontaktu, konsultacji i współpracy.
Zespół Chirurgia-kolana.pl

Dodatkowe informacje

  • Page Title: Misja | Chirurgia Kolana
środa, 23 maj 2018 11:59

 

 883 72 72 72
chirurgia-kolana.pl © 2024 .pl
projekt i realizacja: infoart.com.pl